Zapraszamy na nasz FunPage Zapraszamy na nasz FunPage

OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY BUDOWNICTWA

Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Budownictwa będzie miejscem stworzonym z myślą o osobach idących z duchem czasu, pragnących poszerzać swoją wiedzę i dzielić się już zdobytymi umiejętnościami. Zachęcamy do współpracy i wsparcia idei, która pozwoli uniknąć wielu poważnych błędów zajmujących cenny czas i fundusze. W odpowiedzi na dyrektywę unijną 2010/31/UE oraz potrzebę zmiany nawyków budowlanych, w skutek ciągłego wzrostu cen energii. Pragniemy stworzyć miejsce praktycznej edukacji, możliwości badań oraz przy okazji rozrywki, która umili Państwa pobyt w ośrodku. Lokalizacja ośrodka z pewnością będzie jego wielkim atutem.

Zachęcamy do współpracy zarówno firmy budowlane interesujące się tematyką budownictwa energooszczędnego, producentów i inwestorów działających w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, jak i jednostki badawcze, naukowe, uczelnie wyższe związane z wyżej wspomnianą tematyką.

Dla inwestorów prywatnych rozpoczynających właśnie budowy własnego domu lub będących już na etapie realizacji przygotowujemy specjalną ofertę indywidualnych konsultacji budowlanych. Zdajemy sobie sprawę z ograniczonej ilości czasu wynikającego z konieczności realizacji pracy zawodowej, a także ilości pytań rodzących się z każdym dniem przygotowania lub realizacji budowy. Z tego właśnie powodu będziemy zachęcali Państwa do odwiedzin w ośrodku, skorzystania ze specjalnego weekendowego szkolenia połączonego z możliwością zamieszkania w domu o zbliżonych parametrach do Państwa założeń i potrzeb. Taki wyjazd pozwoli Państwu sprawniej i efektywniej przeprowadzić własną inwestycję zaoszczędzając przy okazji czas i pieniądze.

TEST