Zapraszamy na nasz FunPage Zapraszamy na nasz FunPage

Współpraca

Współpracujemy z ekspertami w takich dziedzinach jak: aranżacja i projektowanie wnętrz, porady energetyczne, instalacje fotowoltaiczne.

1. Izodom 2000
Izodom od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu nowych rozwiązań ułatwiających szybkie wznoszenie energooszczędnych budowli. Autorskie, prawnie chronione rozwiązania zastosowane w bloczkach Izodom powodują, że technologia ta postrzegana jest jako jedna z najbardziej zaawansowanych w Europie. Jakość rozwiązań potwierdzają unijne certyfikaty techniczne i bezpieczeństwa, certyfikaty higieniczne i jakości ISO 9001:2008. O sukcesie proponowanych przez firmę produktów, ich zaawansowaniu technologicznym, najwyższej jakości materiału oraz terminowości dostaw świadczy fakt, że od 20 lat eksportuje z sukcesem na rynki Europy Zachodniej, Skandynawii, Rosji, Bliskiego Wschodu, Australii i obu Ameryk. Główną zaletą technologii Izodom jest energooszczędność. Produkty Izodom to zestaw specjalistycznych rozwiązań mających na celu wznoszenie dobrze zaizolowanych podziemnych części budynków, ścian zewnętrznych, stropów i dachów.

2.Firma Tek-Profi Jerzy Tereszczuk
Systemy fotowotaiczne:
Przyszłość energetyczna w zasobach energii odnawialnej. Słońce co dzień daje energii więcej niż potrzebuje cała ludzkość. Dzięki systemom fotowoltaicznym możemy skorzystać z tego niezawodnego i darmowego źródła energii. Firma TEK PROFI ma autoryzacje producenta paneli fotowoltaicznych IBC Solar i producenta inwerterów SMA.
Pompy Ciepła:
Pompy ciepła wykorzystują naturalną energię i gwarantują najwyższą skuteczność działania przy największym poziomie oszczędności. Stale zapewniają przyjemne i ekologiczne ciepło. Dom energooszczędny dodatkowo posiada system rekuperacji i ogrzewania płaszczyznowego. Firma posiada wykonane inwestycje z gruntowymi i powietrznymi pompami ciepła. Firma TEK PROFI ma również autoryzacje na montaż i uruchomienie Stiebel Eltron i autoryzacje na montaż i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Danfoss.

3. Ciepły dom Anna Woroszyńska
Pracownia zajmuje się wykonywaniem audytów energetycznych na potrzeby termomodernizacji, opracowywaniem świadectw energetycznych dla istniejących obiektów i charakterystyk energetycznych dla nowoprojektowanych budowli, prowadzeniem wykładów dla studentów z zakresu ogrzewnictwa i wentylacji, ochrony atmosfery, niekonwencjonalnych źródeł energii, projektowaniem instalacji sanitarnych. Dodatkowo pracownia posiada uprawnienia w zakresie: wykonywania świadectw energetycznych nr MI/ŚE/117/2009 wpis w rejestrze Ministerstwa Infrastruktury nr 441 -www.mi.gov.pl oraz opracowywania audytów energetycznych; wpis na listę ministerialną audytorów energetycznych – pozycja 323 -www.zae.org.pl.

4.Hata Design Joanna Kabała-Szubstarska
Projektantka wnętrz. Jej wizja harmonijnej przestrzeni jest połączeniem świeżych niestandardowych pomysłów z dbałością o funkcjonalność użytkową wnętrza. Kształciła się na kierunku Architektura Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania. Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskiej pracowni architektonicznej. Jednak dopiero samodzielna praca nad projektami pozwoliła rozwinąć i realizować się zawodowo. Hata Design zajmuje kompleksowym projektowaniem i aranżacją wnętrz. Prowadzi nadzór autorski i koordynację prac budowlanych. Jak mówi sama projektantka „…Wizja projektanta wnętrz umożliwia mi wydobycie z przestrzeni naturalnego piękna, wyeksponowanie detali i zapewnienie optymalnej funkcjonalności. Zestawiane elementy kontrastowe spójnie ze sobą współistnieją, a całość zachwyca idealną proporcją między estetyką a komfortem użytkowania….”

TEST